LOT nr 5

II RP Odznaka 12 Kresowy Pułk Artylerii Polowej W. Buszek Lwów

II RP Odznaka 12 Kresowy Pułk Artylerii Polowej W. Buszek Lwów II RP Odznaka 12 Kresowy Pułk Artylerii Polowej W. Buszek Lwów II RP Odznaka 12 Kresowy Pułk Artylerii Polowej W. Buszek Lwów II RP Odznaka 12 Kresowy Pułk Artylerii Polowej W. Buszek Lwów

41x41mm. Polska II RP. Odznaka dwuczęściowa, częściowo emaliowana, bita w tombaku. Mocowana na słupek z nakrętką. Nakrętka sygnowana: W. BUSZEK WE LWOWIE Nakrętka nieruchoma.

Cena wywoławcza

900.00 zł zł