41x41mm. Polska II RP. Odznaka dwuczęściowa, częściowo emaliowana, bita w tombaku. Mocowana na słupek z nakrętką. Nakrętka sygnowana: W. BUSZEK WE LWOWIE Nakrętka nieruchoma.
Cena wywoławcza
900.00 zł zł