LOT nr 12

II RP Odznaka 21 Pułk Ułanów

II RP Odznaka 21 Pułk Ułanów
II RP Odznaka 21 Pułk Ułanów II RP Odznaka 21 Pułk Ułanów II RP Odznaka 21 Pułk Ułanów II RP Odznaka 21 Pułk Ułanów II RP Odznaka 21 Pułk Ułanów II RP Odznaka 21 Pułk Ułanów

40x40mm. Polska II RP. Wersja żołnierska, rewers gładki, tombak srebrzony, odznaka mocowana na słupek z nakrętką. Nakrętka sygnowana: W. GONTARCZYK UL. MIODOWA 19

2100.00 zł zł

Cena wywoławcza

900.00 zł zł

Klient 1750.00 28.04.2025 - 18:08:00
Klient 1700.00 28.04.2025 - 18:01:00
Klient 1400.00 28.04.2025 - 18:07:42
Klient 1300.00 28.04.2025 - 17:49:18