40x40mm. Polska II RP. Wersja żołnierska, rewers gładki, tombak srebrzony, odznaka mocowana na słupek z nakrętką. Nakrętka sygnowana: W. GONTARCZYK UL. MIODOWA 19
2100.00 zł zł
Cena wywoławcza
900.00 zł zł
| Klient | 1750.00 | 28.04.2025 - 18:08:00 |
| Klient | 1700.00 | 28.04.2025 - 18:01:00 |
| Klient | 1400.00 | 28.04.2025 - 18:07:42 |
| Klient | 1300.00 | 28.04.2025 - 17:49:18 |