30,5x30,5mm. Polska II RP. Tombak złocony, emalia. Rewers złocony z nabitym numerem 17 oraz sygnaturą producenta: A. NAGALSKI WARSZAWA. Słupek zgięty.
Cena wywoławcza
300.00 zł zł