LOT nr 17

II RP Odznaka Baon Podchorążych Rezerwy Piechoty

II RP Odznaka Baon Podchorążych Rezerwy Piechoty II RP Odznaka Baon Podchorążych Rezerwy Piechoty II RP Odznaka Baon Podchorążych Rezerwy Piechoty II RP Odznaka Baon Podchorążych Rezerwy Piechoty

30,5x30,5mm. Polska II RP. Tombak złocony, emalia. Rewers złocony z nabitym numerem 17 oraz sygnaturą producenta: A. NAGALSKI WARSZAWA. Słupek zgięty.

Cena wywoławcza

300.00 zł zł