LOT nr 29

II RP Odznaka POS- Państwowa Odznaka Sportowa

II RP Odznaka POS- Państwowa Odznaka Sportowa II RP Odznaka POS- Państwowa Odznaka Sportowa II RP Odznaka POS- Państwowa Odznaka Sportowa

32x27mm. Polska II RP. Tombak, emalia. Ubytki w emalii. Mocowana na słupek z nakrętką. Odznaka oraz nakrętka niesygnowana.

Cena wywoławcza

100.00 zł zł