LOT nr 37

II RP Orzeł wz.19 Skarnik&Fiszbein B.M.

II RP Orzeł wz.19 Skarnik&Fiszbein B.M. II RP Orzeł wz.19 Skarnik&Fiszbein B.M. II RP Orzeł wz.19 Skarnik&Fiszbein B.M. II RP Orzeł wz.19 Skarnik&Fiszbein B.M. II RP Orzeł wz.19 Skarnik&Fiszbein B.M.

60x42mm. Polska II RP. Orzeł bity w białym metalu, zachowany długi słupek z epoki, delikatnie wyprofilowany do czapki. Sygnowany na rewersie SF oraz kotwicą w owalu i literami BM- Skarnik & Fiszbein Biały Metal Stan zachowania zbliżony do idealnego!

1260.00 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 1050.00 26.04.2025 - 21:37:20
Klient 1000.00 28.04.2025 - 18:31:49
Klient 800.00 28.04.2025 - 18:19:21
Klient 420.00 21.04.2025 - 21:35:33
Klient 410.00 19.04.2025 - 00:06:50
Klient 400.00 17.04.2025 - 12:27:03