60x42mm. Polska II RP. Orzeł bity w białym metalu, zachowany długi słupek z epoki, delikatnie wyprofilowany do czapki. Sygnowany na rewersie SF oraz kotwicą w owalu i literami BM- Skarnik & Fiszbein Biały Metal Stan zachowania zbliżony do idealnego!
1260.00 zł zł
Cena wywoławcza
400.00 zł zł
| Klient | 1050.00 | 26.04.2025 - 21:37:20 |
| Klient | 1000.00 | 28.04.2025 - 18:31:49 |
| Klient | 800.00 | 28.04.2025 - 18:19:21 |
| Klient | 420.00 | 21.04.2025 - 21:35:33 |
| Klient | 410.00 | 19.04.2025 - 00:06:50 |
| Klient | 400.00 | 17.04.2025 - 12:27:03 |