LOT nr 66

II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka”

II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka”

Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,5cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ F.B. Radom, orzeł W.P.”. Duża ilość odbiorów (J) (na ostrzu, śrubce, nakrętkach, pochwie). Jelec numerowany, od strony ostrza dodatkowe nabicia kontrolne. Zatrzask bagnetu sprawny, dławik w pochwie trzyma aż za mocno.

2700.00 zł zł

Cena wywoławcza

1000.00 zł zł

Klient 2250.00 28.04.2025 - 19:02:11
Klient 2200.00 28.04.2025 - 19:02:09
Klient 1950.00 28.04.2025 - 19:01:47
Klient 1450.00 28.04.2025 - 19:01:07
Klient 1300.00 28.04.2025 - 16:25:21
Klient 1050.00 21.04.2025 - 21:33:23
Klient 1000.00 17.04.2025 - 00:49:59