Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,5cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ F.B. Radom, orzeł W.P.”. Duża ilość odbiorów (J) (na ostrzu, śrubce, nakrętkach, pochwie). Jelec numerowany, od strony ostrza dodatkowe nabicia kontrolne. Zatrzask bagnetu sprawny, dławik w pochwie trzyma aż za mocno.
2700.00 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 2250.00 | 28.04.2025 - 19:02:11 |
| Klient | 2200.00 | 28.04.2025 - 19:02:09 |
| Klient | 1950.00 | 28.04.2025 - 19:01:47 |
| Klient | 1450.00 | 28.04.2025 - 19:01:07 |
| Klient | 1300.00 | 28.04.2025 - 16:25:21 |
| Klient | 1050.00 | 21.04.2025 - 21:33:23 |
| Klient | 1000.00 | 17.04.2025 - 00:49:59 |