60x120mm. Polska II RP. Nieotwarty i kompletny opatrunek zawierający 2 kompresy gazowe, 1 opaska i agrafkę. Sygnatury: W.P. -orzeł- SAN.
780.00 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 650.00 | 28.04.2025 - 19:39:31 |
| Klient | 625.00 | 28.04.2025 - 19:39:21 |
| Klient | 525.00 | 28.04.2025 - 19:38:35 |