LOT nr 88

II RP Opatrunek WP SAN

II RP Opatrunek WP SAN
II RP Opatrunek WP SAN II RP Opatrunek WP SAN II RP Opatrunek WP SAN

60x120mm. Polska II RP. Nieotwarty i kompletny opatrunek zawierający 2 kompresy gazowe, 1 opaska i agrafkę. Sygnatury: W.P. -orzeł- SAN.

780.00 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 650.00 28.04.2025 - 19:39:31
Klient 625.00 28.04.2025 - 19:39:21
Klient 525.00 28.04.2025 - 19:38:35