LOT nr 104

II RP Tuba meldunkowa F. Witkofski W.P. Orzeł Rzadkość

II RP Tuba meldunkowa F. Witkofski W.P. Orzeł Rzadkość II RP Tuba meldunkowa F. Witkofski W.P. Orzeł Rzadkość II RP Tuba meldunkowa F. Witkofski W.P. Orzeł Rzadkość II RP Tuba meldunkowa F. Witkofski W.P. Orzeł Rzadkość II RP Tuba meldunkowa F. Witkofski W.P. Orzeł Rzadkość II RP Tuba meldunkowa F. Witkofski W.P. Orzeł Rzadkość II RP Tuba meldunkowa F. Witkofski W.P. Orzeł Rzadkość II RP Tuba meldunkowa F. Witkofski W.P. Orzeł Rzadkość

Polska, II RP. Tuba wykonana z cienkiej blachy, sygnowana "F.Witkofski". Na wieczku widoczne W.P. z orłem. Rzadkość

Cena wywoławcza

800.00 zł zł