LOT nr 31

Kordzik NSFK

Kordzik NSFK
Kordzik NSFK Kordzik NSFK Kordzik NSFK Kordzik NSFK Kordzik NSFK Kordzik NSFK Kordzik NSFK Kordzik NSFK Kordzik NSFK

Dł. 34,9cm, dł. bez pochwy 30,7cm. Ostrze stalowe bez sygnatur. Klamerka sygnowana. Bardzo dobry stan zachowania.

Cena wywoławcza

3500.00 zł zł