LOT nr 106

II RP BUSOLA WZ. K.M. 32 GERLACH

II RP BUSOLA WZ. K.M. 32 GERLACH II RP BUSOLA WZ. K.M. 32 GERLACH II RP BUSOLA WZ. K.M. 32 GERLACH II RP BUSOLA WZ. K.M. 32 GERLACH II RP BUSOLA WZ. K.M. 32 GERLACH II RP BUSOLA WZ. K.M. 32 GERLACH II RP BUSOLA WZ. K.M. 32 GERLACH II RP BUSOLA WZ. K.M. 32 GERLACH

Polska, II RP. Busola wz. K.M. 32 produkcji G. Gerlach Warszawa. Busola numerowana i sygnowana odbiorem F1 w owalu. Mechanizm uszkodzony, brak szkiełka.

990.00 zł zł

Cena wywoławcza

500.00 zł zł

Klient 825.00 09.06.2025 - 18:45:35
Klient 800.00 09.06.2025 - 18:45:26
Klient 750.00 01.06.2025 - 22:28:52
Klient 700.00 09.06.2025 - 17:51:30
Klient 500.00 30.05.2025 - 10:10:11