Polska, II RP. Busola wz. K.M. 32 produkcji G. Gerlach Warszawa. Busola numerowana i sygnowana odbiorem F1 w owalu. Mechanizm uszkodzony, brak szkiełka.
990.00 zł zł
Cena wywoławcza
500.00 zł zł
| Klient | 825.00 | 09.06.2025 - 18:45:35 |
| Klient | 800.00 | 09.06.2025 - 18:45:26 |
| Klient | 750.00 | 01.06.2025 - 22:28:52 |
| Klient | 700.00 | 09.06.2025 - 17:51:30 |
| Klient | 500.00 | 30.05.2025 - 10:10:11 |