60x47mm. Odznaka wykonana z cynku złoconego, mocowana na agrafkę, sygnowana.
396.00 zł zł
Cena wywoławcza
100.00 zł zł
| Klient | 330.00 | 09.06.2025 - 17:32:40 |
| Klient | 320.00 | 09.06.2025 - 17:32:33 |
| Klient | 210.00 | 09.06.2025 - 16:56:03 |
| Klient | 200.00 | 07.06.2025 - 10:49:17 |
| Klient | 160.00 | 29.05.2025 - 20:27:12 |
| Klient | 120.00 | 03.06.2025 - 18:45:37 |