LOT nr 42

Odznaka Ścigacz Kriegsmarine

Odznaka Ścigacz Kriegsmarine
Odznaka Ścigacz Kriegsmarine Odznaka Ścigacz Kriegsmarine

60x47mm. Odznaka wykonana z cynku złoconego, mocowana na agrafkę, sygnowana.

396.00 zł zł

Cena wywoławcza

100.00 zł zł

Klient 330.00 09.06.2025 - 17:32:40
Klient 320.00 09.06.2025 - 17:32:33
Klient 210.00 09.06.2025 - 16:56:03
Klient 200.00 07.06.2025 - 10:49:17
Klient 160.00 29.05.2025 - 20:27:12
Klient 120.00 03.06.2025 - 18:45:37