LOT nr 144

Orzeł konspiracyjny Bronisław Grabski

Orzeł konspiracyjny Bronisław Grabski Orzeł konspiracyjny Bronisław Grabski Orzeł konspiracyjny Bronisław Grabski Orzeł konspiracyjny Bronisław Grabski

62 x 46 mm. Polska. Orzeł produkcji okupacyjnej, z uszkodzonej matrycy Bronisława Grabskiego. Wybity z grubej blachy cynkowej, stan bardzo dobry, równomierna patyna. Dwie dziurki robione w epoce do przyszycia nitką do czapki.

348.00 zł zł

Cena wywoławcza

250.00 zł zł

Klient 290.00 09.06.2025 - 17:39:39
Klient 280.00 09.06.2025 - 19:20:58