62 x 46 mm. Polska. Orzeł produkcji okupacyjnej, z uszkodzonej matrycy Bronisława Grabskiego. Wybity z grubej blachy cynkowej, stan bardzo dobry, równomierna patyna. Dwie dziurki robione w epoce do przyszycia nitką do czapki.
348.00 zł zł
Cena wywoławcza
250.00 zł zł
| Klient | 290.00 | 09.06.2025 - 17:39:39 |
| Klient | 280.00 | 09.06.2025 - 19:20:58 |