LOT nr 146

II RP Orzeł strzelecki S sygnowany SF stan

II RP Orzeł strzelecki S sygnowany SF stan II RP Orzeł strzelecki S sygnowany SF stan II RP Orzeł strzelecki S sygnowany SF stan II RP Orzeł strzelecki S sygnowany SF stan II RP Orzeł strzelecki S sygnowany SF stan

37x29mm. Polska, II RP. Orzeł strzelecki w rzadkiej wersji o ciekawym rysunku. Wykonany z mosiądzu z literą S na tarczy amazonek, sygnowany na odwrocie tarczy amazonek: S. F. - produkcja Skarnik&Fiszbein. Oryginalne mocowanie z epoki w postaci drucików - nigdy nie rozgiętych! Stan zachowania zbliżony do idealnego.

1320.00 zł zł

Cena wywoławcza

500.00 zł zł

Klient 1100.00 30.05.2025 - 18:47:40
Klient 1050.00 09.06.2025 - 19:23:01
Klient 975.00 04.06.2025 - 10:10:06