37x29mm. Polska, II RP. Orzeł strzelecki w rzadkiej wersji o ciekawym rysunku. Wykonany z mosiądzu z literą S na tarczy amazonek, sygnowany na odwrocie tarczy amazonek: S. F. - produkcja Skarnik&Fiszbein. Oryginalne mocowanie z epoki w postaci drucików - nigdy nie rozgiętych! Stan zachowania zbliżony do idealnego.
1320.00 zł zł
Cena wywoławcza
500.00 zł zł
| Klient | 1100.00 | 30.05.2025 - 18:47:40 |
| Klient | 1050.00 | 09.06.2025 - 19:23:01 |
| Klient | 975.00 | 04.06.2025 - 10:10:06 |