LOT nr 35

ODZNAKA SZAROTKA SA SS

ODZNAKA SZAROTKA SA SS
ODZNAKA SZAROTKA SA SS ODZNAKA SZAROTKA SA SS ODZNAKA SZAROTKA SA SS

Dł. 51mm. Niemcy, okres drugiej wojny światowej. Odznaka SA, SS w formie szarotki. Sygnowana na rewersie. Zapięcie uszkodzone.

120.00 zł zł

Cena wywoławcza

100.00 zł zł

Klient 100.00 29.09.2025 - 18:31:15