Dł. 51mm. Niemcy, okres drugiej wojny światowej. Odznaka SA, SS w formie szarotki. Sygnowana na rewersie. Zapięcie uszkodzone.
120.00 zł zł
Cena wywoławcza
100.00 zł zł
| Klient | 100.00 | 29.09.2025 - 18:31:15 |