LOT nr 51

KLAMRA DEUTSCHE JUNGVOLK

KLAMRA DEUTSCHE JUNGVOLK
KLAMRA DEUTSCHE JUNGVOLK KLAMRA DEUTSCHE JUNGVOLK KLAMRA DEUTSCHE JUNGVOLK KLAMRA DEUTSCHE JUNGVOLK KLAMRA DEUTSCHE JUNGVOLK

62x48mm. Niemcy, klamra DJ z okresu drugiej wojny światowej. Widełki uszkodzone, zaczep do pasa. Klamra sygnowana na rewersie.

180.00 zł zł

Cena wywoławcza

100.00 zł zł

Klient 150.00 29.09.2025 - 18:51:35
Klient 140.00 29.09.2025 - 18:50:56
Klient 120.00 29.09.2025 - 18:46:45
Klient 110.00 29.09.2025 - 18:46:02