62x48mm. Niemcy, klamra DJ z okresu drugiej wojny światowej. Widełki uszkodzone, zaczep do pasa. Klamra sygnowana na rewersie.
180.00 zł zł
Cena wywoławcza
100.00 zł zł
| Klient | 150.00 | 29.09.2025 - 18:51:35 |
| Klient | 140.00 | 29.09.2025 - 18:50:56 |
| Klient | 120.00 | 29.09.2025 - 18:46:45 |
| Klient | 110.00 | 29.09.2025 - 18:46:02 |