40 x 40mm. Polska, II RP. Odznaka 20 Pułku Ułanów w wersji podoficerskiej. Odznaka dwuczęściowa, mocowana na 4 nity, sygnowana numerem „801”. Wykonana w zakładzie J. Knedlera z tombaku srebrzonego. Nakrętka o średnicy 25 mm sygnowana „J.KNEDLER WARSZAWA”. Widoczne przetarcia srebrzenia.
6840.00 zł zł
Cena wywoławcza
5000.00 zł zł
| Klient | 5700.00 | 29.09.2025 - 14:35:44 |
| Klient | 5600.00 | 29.09.2025 - 18:10:50 |