LOT nr 101

II RP ODZNAKA 20 PUŁK UŁANÓW

II RP ODZNAKA 20 PUŁK UŁANÓW
II RP ODZNAKA 20 PUŁK UŁANÓW II RP ODZNAKA 20 PUŁK UŁANÓW II RP ODZNAKA 20 PUŁK UŁANÓW II RP ODZNAKA 20 PUŁK UŁANÓW II RP ODZNAKA 20 PUŁK UŁANÓW II RP ODZNAKA 20 PUŁK UŁANÓW II RP ODZNAKA 20 PUŁK UŁANÓW II RP ODZNAKA 20 PUŁK UŁANÓW

40 x 40mm. Polska, II RP. Odznaka 20 Pułku Ułanów w wersji podoficerskiej. Odznaka dwuczęściowa, mocowana na 4 nity, sygnowana numerem „801”. Wykonana w zakładzie J. Knedlera z tombaku srebrzonego. Nakrętka o średnicy 25 mm sygnowana „J.KNEDLER WARSZAWA”. Widoczne przetarcia srebrzenia.

6840.00 zł zł

Cena wywoławcza

5000.00 zł zł

Klient 5700.00 29.09.2025 - 14:35:44
Klient 5600.00 29.09.2025 - 18:10:50