Polska, II RP. Rozbiegówka sygnowana „1937 „PASAMON, BYDGOSZCZ”. Taśma sygnowana stemplami tuszowymi. Widoczne uszkodzenia i odbarwienia materiału.
Cena sprzedaży (9 oferta/ ofert)
1440.00 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 1200.00 | 29.09.2025 - 20:26:54 |
| Klient | 1150.00 | 29.09.2025 - 20:27:37 |
| Klient | 700.00 | 29.09.2025 - 20:26:11 |
| Klient | 390.00 | 29.09.2025 - 19:24:10 |
| Klient | 380.00 | 29.09.2025 - 18:34:07 |
| Klient | 370.00 | 29.09.2025 - 15:01:51 |
| Klient | 350.00 | 19.09.2025 - 23:44:46 |
| Klient | 340.00 | 22.09.2025 - 06:11:13 |
| Klient | 300.00 | 17.09.2025 - 12:48:14 |