LOT nr 136

II RP TAŚMA CKM wz.08, LKM wz.08/15 Pasamon Bydgoszcz 1937

II RP TAŚMA CKM wz.08, LKM wz.08/15 Pasamon Bydgoszcz 1937 II RP TAŚMA CKM wz.08, LKM wz.08/15 Pasamon Bydgoszcz 1937 II RP TAŚMA CKM wz.08, LKM wz.08/15 Pasamon Bydgoszcz 1937 II RP TAŚMA CKM wz.08, LKM wz.08/15 Pasamon Bydgoszcz 1937 II RP TAŚMA CKM wz.08, LKM wz.08/15 Pasamon Bydgoszcz 1937 II RP TAŚMA CKM wz.08, LKM wz.08/15 Pasamon Bydgoszcz 1937 II RP TAŚMA CKM wz.08, LKM wz.08/15 Pasamon Bydgoszcz 1937 II RP TAŚMA CKM wz.08, LKM wz.08/15 Pasamon Bydgoszcz 1937 II RP TAŚMA CKM wz.08, LKM wz.08/15 Pasamon Bydgoszcz 1937 II RP TAŚMA CKM wz.08, LKM wz.08/15 Pasamon Bydgoszcz 1937 II RP TAŚMA CKM wz.08, LKM wz.08/15 Pasamon Bydgoszcz 1937 II RP TAŚMA CKM wz.08, LKM wz.08/15 Pasamon Bydgoszcz 1937

Polska, II RP. Rozbiegówka sygnowana „1937 „PASAMON, BYDGOSZCZ”. Taśma sygnowana stemplami tuszowymi. Widoczne uszkodzenia i odbarwienia materiału.

Cena sprzedaży (9 oferta/ ofert)

1440.00 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 1200.00 29.09.2025 - 20:26:54
Klient 1150.00 29.09.2025 - 20:27:37
Klient 700.00 29.09.2025 - 20:26:11
Klient 390.00 29.09.2025 - 19:24:10
Klient 380.00 29.09.2025 - 18:34:07
Klient 370.00 29.09.2025 - 15:01:51
Klient 350.00 19.09.2025 - 23:44:46
Klient 340.00 22.09.2025 - 06:11:13
Klient 300.00 17.09.2025 - 12:48:14