LOT nr 146

II RP PIECZĘĆ PUŁKOWA 48 PUŁKU PIECHOTY Unikat

II RP PIECZĘĆ PUŁKOWA 48 PUŁKU PIECHOTY Unikat II RP PIECZĘĆ PUŁKOWA 48 PUŁKU PIECHOTY Unikat II RP PIECZĘĆ PUŁKOWA 48 PUŁKU PIECHOTY Unikat II RP PIECZĘĆ PUŁKOWA 48 PUŁKU PIECHOTY Unikat II RP PIECZĘĆ PUŁKOWA 48 PUŁKU PIECHOTY Unikat II RP PIECZĘĆ PUŁKOWA 48 PUŁKU PIECHOTY Unikat II RP PIECZĘĆ PUŁKOWA 48 PUŁKU PIECHOTY Unikat II RP PIECZĘĆ PUŁKOWA 48 PUŁKU PIECHOTY Unikat II RP PIECZĘĆ PUŁKOWA 48 PUŁKU PIECHOTY Unikat II RP PIECZĘĆ PUŁKOWA 48 PUŁKU PIECHOTY Unikat II RP PIECZĘĆ PUŁKOWA 48 PUŁKU PIECHOTY Unikat

Śr.36mm. Polska, II RP. Pieczęć pułkowa 48 Pułku Piechoty. Sygnowana „Mennica Państwowa” wraz z orłem państwowym i numerem. Dokładana rączka odłamana. Niezwykle rzadki przedmiot pomimo uszkodzenia

Cena wywoławcza

3500.00 zł zł