Śr.36mm. Polska, II RP. Pieczęć pułkowa 48 Pułku Piechoty. Sygnowana „Mennica Państwowa” wraz z orłem państwowym i numerem. Dokładana rączka odłamana. Niezwykle rzadki przedmiot pomimo uszkodzenia
Cena wywoławcza
3500.00 zł zł