Niemcy, okres drugiej wojny światowej. Granat trzonkowy M24. Zachowana znaczna ilość oryginalnej farby. Granat sygnowany na trzonku, oraz spodzie puszki znakami SS. Uszkodzona nakrętka. Przedmiot nie podlega pod ustawę o broni i amunicji. Rzadkość
2100.00 zł zł
Cena wywoławcza
400.00 zł zł
| Klient | 1750.00 | 28.09.2025 - 15:11:41 |
| Klient | 1700.00 | 29.09.2025 - 14:33:03 |
| Klient | 410.00 | 25.09.2025 - 19:44:13 |
| Klient | 400.00 | 19.09.2025 - 20:03:02 |