Długość całości 29,2cm, długość pochwy 17,2cm. Ostrze stalowe sygnowane literą W., pochwa stalowa z czarnym lakierem, rękojeść drewniana.
1050.00 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 875.00 | 03.11.2025 - 18:04:58 |
| Klient | 850.00 | 03.11.2025 - 17:49:55 |
| Klient | 750.00 | 03.11.2025 - 16:36:20 |
| Klient | 550.00 | 24.10.2025 - 13:36:19 |