LOT nr 6

NÓŻ SZTURMOWY LUFTWAFFE

NÓŻ SZTURMOWY LUFTWAFFE
NÓŻ SZTURMOWY LUFTWAFFE NÓŻ SZTURMOWY LUFTWAFFE NÓŻ SZTURMOWY LUFTWAFFE NÓŻ SZTURMOWY LUFTWAFFE NÓŻ SZTURMOWY LUFTWAFFE NÓŻ SZTURMOWY LUFTWAFFE

Długość całości 29,2cm, długość pochwy 17,2cm. Ostrze stalowe sygnowane literą W., pochwa stalowa z czarnym lakierem, rękojeść drewniana.

1050.00 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 875.00 03.11.2025 - 18:04:58
Klient 850.00 03.11.2025 - 17:49:55
Klient 750.00 03.11.2025 - 16:36:20
Klient 550.00 24.10.2025 - 13:36:19