LOT nr 26

KLAMRA OFICERSKA KRIEGSMARINE

KLAMRA OFICERSKA KRIEGSMARINE
KLAMRA OFICERSKA KRIEGSMARINE KLAMRA OFICERSKA KRIEGSMARINE KLAMRA OFICERSKA KRIEGSMARINE KLAMRA OFICERSKA KRIEGSMARINE

60x58mm. Niemcy, okres drugiej wojny światowej. Klamra oficera Kriegsmarine, złocona. Sygnowana na rewersie. Zachowany zaczep do pasa.

204.00 zł zł

Cena wywoławcza

100.00 zł zł

Klient 170.00 03.11.2025 - 18:27:50
Klient 160.00 03.11.2025 - 18:27:31
Klient 150.00 03.11.2025 - 18:07:14