60x58mm. Niemcy, okres drugiej wojny światowej. Klamra oficera Kriegsmarine, złocona. Sygnowana na rewersie. Zachowany zaczep do pasa.
204.00 zł zł
Cena wywoławcza
100.00 zł zł
| Klient | 170.00 | 03.11.2025 - 18:27:50 |
| Klient | 160.00 | 03.11.2025 - 18:27:31 |
| Klient | 150.00 | 03.11.2025 - 18:07:14 |