LOT nr 196

NIEZBĘDNIK WH W.J.S.40

NIEZBĘDNIK WH W.J.S.40
NIEZBĘDNIK WH W.J.S.40 NIEZBĘDNIK WH W.J.S.40 NIEZBĘDNIK WH W.J.S.40 NIEZBĘDNIK WH W.J.S.40 NIEZBĘDNIK WH W.J.S.40 NIEZBĘDNIK WH W.J.S.40

Niemcy, okres drugiej wojny światowej. Niezbędnik sygnowany nazwą producenta i rokiem produkcji (1940).

168.00 zł zł

Cena wywoławcza

50.00 zł zł

Klient 140.00 03.11.2025 - 22:11:57
Klient 130.00 03.11.2025 - 22:11:48
Klient 95.00 03.11.2025 - 22:02:07
Klient 70.00 03.11.2025 - 20:19:16
Klient 50.00 27.10.2025 - 18:31:49