LOT nr 80

II RP ODZNAKA 35 PUŁK PIECHOTY

II RP ODZNAKA 35 PUŁK PIECHOTY II RP ODZNAKA 35 PUŁK PIECHOTY II RP ODZNAKA 35 PUŁK PIECHOTY II RP ODZNAKA 35 PUŁK PIECHOTY

44x43mm. Polska. II RP. Odznaka wykonana w mosiądzu srebrzonym. Wersja oficerska. Mocowana na słupek z nakrętką, nakrętka sygnowana: W. Gontarczyk Warszawa Miodowa 19.

780.00 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 650.00 03.11.2025 - 19:32:24
Klient 625.00 03.11.2025 - 19:32:09
Klient 575.00 03.11.2025 - 19:30:58
Klient 550.00 03.11.2025 - 18:02:48
Klient 490.00 03.11.2025 - 18:29:49
Klient 400.00 26.10.2025 - 12:42:17