44x43mm. Polska. II RP. Odznaka wykonana w mosiądzu srebrzonym. Wersja oficerska. Mocowana na słupek z nakrętką, nakrętka sygnowana: W. Gontarczyk Warszawa Miodowa 19.
780.00 zł zł
Cena wywoławcza
400.00 zł zł
| Klient | 650.00 | 03.11.2025 - 19:32:24 |
| Klient | 625.00 | 03.11.2025 - 19:32:09 |
| Klient | 575.00 | 03.11.2025 - 19:30:58 |
| Klient | 550.00 | 03.11.2025 - 18:02:48 |
| Klient | 490.00 | 03.11.2025 - 18:29:49 |
| Klient | 400.00 | 26.10.2025 - 12:42:17 |