38x38mm. Polska. II RP. Odznaka wykonana w tombaku srebrzonym. Mocowana na słupek z nakrętką, nakrętka sygnowana: W. Gontarczyk Warszawa Miodowa 19. Na nakładanym orle odłamana końcówka łap i ogona orła.
840.00 zł zł
Cena wywoławcza
400.00 zł zł
| Klient | 700.00 | 03.11.2025 - 19:35:06 |
| Klient | 675.00 | 03.11.2025 - 19:34:42 |
| Klient | 650.00 | 03.11.2025 - 19:34:28 |
| Klient | 625.00 | 03.11.2025 - 17:51:12 |
| Klient | 575.00 | 03.11.2025 - 10:27:57 |