LOT nr 82

II RP ODZNAKA 54 PUŁKU PIECHOTY

II RP ODZNAKA 54 PUŁKU PIECHOTY II RP ODZNAKA 54 PUŁKU PIECHOTY II RP ODZNAKA 54 PUŁKU PIECHOTY II RP ODZNAKA 54 PUŁKU PIECHOTY

38x38mm. Polska. II RP. Odznaka wykonana w tombaku srebrzonym. Mocowana na słupek z nakrętką, nakrętka sygnowana: W. Gontarczyk Warszawa Miodowa 19. Na nakładanym orle odłamana końcówka łap i ogona orła.

840.00 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 700.00 03.11.2025 - 19:35:06
Klient 675.00 03.11.2025 - 19:34:42
Klient 650.00 03.11.2025 - 19:34:28
Klient 625.00 03.11.2025 - 17:51:12
Klient 575.00 03.11.2025 - 10:27:57