Polska, II RP. Manierka wz. 31 produkcji Suchodlew z 1935 roku. Wyraźnie sygnowana na szyjce. Zachowana bardzo duża ilość oryginalnego malowania oraz oryginalny korek. Doskonały stan zachowania do wymagającej kolekcji.
Cena sprzedaży (9 oferta/ ofert)
3660.00 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 3050.00 | 03.11.2025 - 20:41:16 |
| Klient | 3000.00 | 03.11.2025 - 20:41:10 |
| Klient | 1850.00 | 03.11.2025 - 20:39:47 |
| Klient | 1500.00 | 03.11.2025 - 19:54:07 |
| Klient | 1500.00 | 03.11.2025 - 20:17:12 |
| Klient | 1200.00 | 03.11.2025 - 19:21:10 |
| Klient | 450.00 | 23.10.2025 - 19:48:16 |
| Klient | 370.00 | 24.10.2025 - 11:32:04 |
| Klient | 310.00 | 23.10.2025 - 19:41:27 |