LOT nr 140

II RP MANIERKA WZ. 31 Suchodlew 1935

II RP MANIERKA WZ. 31 Suchodlew 1935 II RP MANIERKA WZ. 31 Suchodlew 1935 II RP MANIERKA WZ. 31 Suchodlew 1935 II RP MANIERKA WZ. 31 Suchodlew 1935 II RP MANIERKA WZ. 31 Suchodlew 1935 II RP MANIERKA WZ. 31 Suchodlew 1935 II RP MANIERKA WZ. 31 Suchodlew 1935 II RP MANIERKA WZ. 31 Suchodlew 1935

Polska, II RP. Manierka wz. 31 produkcji Suchodlew z 1935 roku. Wyraźnie sygnowana na szyjce. Zachowana bardzo duża ilość oryginalnego malowania oraz oryginalny korek. Doskonały stan zachowania do wymagającej kolekcji.

Cena sprzedaży (9 oferta/ ofert)

3660.00 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 3050.00 03.11.2025 - 20:41:16
Klient 3000.00 03.11.2025 - 20:41:10
Klient 1850.00 03.11.2025 - 20:39:47
Klient 1500.00 03.11.2025 - 19:54:07
Klient 1500.00 03.11.2025 - 20:17:12
Klient 1200.00 03.11.2025 - 19:21:10
Klient 450.00 23.10.2025 - 19:48:16
Klient 370.00 24.10.2025 - 11:32:04
Klient 310.00 23.10.2025 - 19:41:27