Dł. 90cm. Austria, IX w. Szpada treningowa, sygnowana nazwą wytwórcy Weyersbegg & Stamm Solingen. Naturalna patyna.
264.00 zł zł
Cena wywoławcza
200.00 zł zł
| Klient | 220.00 | 08.12.2025 - 18:03:50 |
| Klient | 210.00 | 05.12.2025 - 12:09:42 |