LOT nr 3

AUSTRIACKA SZPADA SOLINGEN

AUSTRIACKA SZPADA SOLINGEN
AUSTRIACKA SZPADA SOLINGEN AUSTRIACKA SZPADA SOLINGEN AUSTRIACKA SZPADA SOLINGEN AUSTRIACKA SZPADA SOLINGEN AUSTRIACKA SZPADA SOLINGEN AUSTRIACKA SZPADA SOLINGEN AUSTRIACKA SZPADA SOLINGEN

Dł. 90cm. Austria, IX w. Szpada treningowa, sygnowana nazwą wytwórcy Weyersbegg & Stamm Solingen. Naturalna patyna.

264.00 zł zł

Cena wywoławcza

200.00 zł zł

Klient 220.00 08.12.2025 - 18:03:50
Klient 210.00 05.12.2025 - 12:09:42