Dł. 100,5cm. Niemcy, okres drugiej wojny światowej. Szabla paradna oficera Wehrmachtu wraz z pochwą, sygnowana nazwą producenta (F.W. Holler, Solingen). Złocenie rękojeści w większości zachowane.
1380.00 zł zł
Cena wywoławcza
600.00 zł zł
| Klient | 1150.00 | 08.12.2025 - 18:06:15 |
| Klient | 1100.00 | 08.12.2025 - 18:05:45 |
| Klient | 1050.00 | 08.12.2025 - 18:05:38 |
| Klient | 950.00 | 08.12.2025 - 18:05:22 |
| Klient | 850.00 | 07.12.2025 - 10:01:04 |
| Klient | 825.00 | 06.12.2025 - 17:33:53 |
| Klient | 650.00 | 01.12.2025 - 17:43:56 |