LOT nr 5

SZABLA PARADNA OFCIERSKA WEHRMACHT F.W. Holler Solingen

SZABLA PARADNA OFCIERSKA WEHRMACHT F.W. Holler Solingen SZABLA PARADNA OFCIERSKA WEHRMACHT F.W. Holler Solingen SZABLA PARADNA OFCIERSKA WEHRMACHT F.W. Holler Solingen SZABLA PARADNA OFCIERSKA WEHRMACHT F.W. Holler Solingen SZABLA PARADNA OFCIERSKA WEHRMACHT F.W. Holler Solingen SZABLA PARADNA OFCIERSKA WEHRMACHT F.W. Holler Solingen SZABLA PARADNA OFCIERSKA WEHRMACHT F.W. Holler Solingen SZABLA PARADNA OFCIERSKA WEHRMACHT F.W. Holler Solingen SZABLA PARADNA OFCIERSKA WEHRMACHT F.W. Holler Solingen SZABLA PARADNA OFCIERSKA WEHRMACHT F.W. Holler Solingen SZABLA PARADNA OFCIERSKA WEHRMACHT F.W. Holler Solingen SZABLA PARADNA OFCIERSKA WEHRMACHT F.W. Holler Solingen

Dł. 100,5cm. Niemcy, okres drugiej wojny światowej. Szabla paradna oficera Wehrmachtu wraz z pochwą, sygnowana nazwą producenta (F.W. Holler, Solingen). Złocenie rękojeści w większości zachowane.

1380.00 zł zł

Cena wywoławcza

600.00 zł zł

Klient 1150.00 08.12.2025 - 18:06:15
Klient 1100.00 08.12.2025 - 18:05:45
Klient 1050.00 08.12.2025 - 18:05:38
Klient 950.00 08.12.2025 - 18:05:22
Klient 850.00 07.12.2025 - 10:01:04
Klient 825.00 06.12.2025 - 17:33:53
Klient 650.00 01.12.2025 - 17:43:56