LOT nr 94

II RP Odznaka Związku Byłych Ochotników Armii Polskiej Chyliński Stan

II RP Odznaka Związku Byłych Ochotników Armii Polskiej Chyliński Stan II RP Odznaka Związku Byłych Ochotników Armii Polskiej Chyliński Stan II RP Odznaka Związku Byłych Ochotników Armii Polskiej Chyliński Stan II RP Odznaka Związku Byłych Ochotników Armii Polskiej Chyliński Stan II RP Odznaka Związku Byłych Ochotników Armii Polskiej Chyliński Stan II RP Odznaka Związku Byłych Ochotników Armii Polskiej Chyliński Stan II RP Odznaka Związku Byłych Ochotników Armii Polskiej Chyliński Stan II RP Odznaka Związku Byłych Ochotników Armii Polskiej Chyliński Stan II RP Odznaka Związku Byłych Ochotników Armii Polskiej Chyliński Stan II RP Odznaka Związku Byłych Ochotników Armii Polskiej Chyliński Stan II RP Odznaka Związku Byłych Ochotników Armii Polskiej Chyliński Stan

40x40mm. Polska, II RP. Odznaka wykonana z tombaku złoconego, emaliowana. Mocowana na nakrętkę firmową. Perfekcyjny stan zachowania.

720.00 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 600.00 08.12.2025 - 17:59:33
Klient 575.00 08.12.2025 - 17:37:53
Klient 440.00 07.12.2025 - 18:51:25
Klient 410.00 04.12.2025 - 21:29:26
Klient 400.00 30.11.2025 - 22:22:27