40x40mm. Polska, II RP. Odznaka wykonana z tombaku złoconego, emaliowana. Mocowana na nakrętkę firmową. Perfekcyjny stan zachowania.
720.00 zł zł
Cena wywoławcza
400.00 zł zł
| Klient | 600.00 | 08.12.2025 - 17:59:33 |
| Klient | 575.00 | 08.12.2025 - 17:37:53 |
| Klient | 440.00 | 07.12.2025 - 18:51:25 |
| Klient | 410.00 | 04.12.2025 - 21:29:26 |
| Klient | 400.00 | 30.11.2025 - 22:22:27 |