LOT nr 103

II RP ODZNAKA STOWARZYSZENIE TELEFONISTÓW W. GONTARCZYK

II RP ODZNAKA STOWARZYSZENIE TELEFONISTÓW W. GONTARCZYK II RP ODZNAKA STOWARZYSZENIE TELEFONISTÓW W. GONTARCZYK II RP ODZNAKA STOWARZYSZENIE TELEFONISTÓW W. GONTARCZYK II RP ODZNAKA STOWARZYSZENIE TELEFONISTÓW W. GONTARCZYK II RP ODZNAKA STOWARZYSZENIE TELEFONISTÓW W. GONTARCZYK II RP ODZNAKA STOWARZYSZENIE TELEFONISTÓW W. GONTARCZYK

Średnica 28 mm. Polska. II RP. Srebro, emalia. Odznaka wybita w srebrze- wybita próba srebra 2 oraz imiennik WG – Wiktor Gontarczyk. Mocowana na słupek z nakrętką, nakrętka sygnowana: W. GONTARCZYK WARSZAWA UL. MIODOWA No 19.

408.00 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 340.00 08.12.2025 - 19:39:29
Klient 330.00 08.12.2025 - 20:05:12