Średnica 28 mm. Polska. II RP. Srebro, emalia. Odznaka wybita w srebrze- wybita próba srebra 2 oraz imiennik WG – Wiktor Gontarczyk. Mocowana na słupek z nakrętką, nakrętka sygnowana: W. GONTARCZYK WARSZAWA UL. MIODOWA No 19.
408.00 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 340.00 | 08.12.2025 - 19:39:29 |
| Klient | 330.00 | 08.12.2025 - 20:05:12 |