32x28mm. Polska. II RP. Mosiądz, emalia. Mocowana na słupek z nakrętką. Odznaka sygnowana: w. Gontarczyk Warszawa oraz numerem. Nakrętka sygnowana: W. Gontarczyk Warszawa Ul. Miodowa No 19
132.00 zł zł
Cena wywoławcza
40.00 zł zł
| Klient | 110.00 | 07.12.2025 - 20:44:05 |
| Klient | 100.00 | 08.12.2025 - 20:11:28 |
| Klient | 40.00 | 30.11.2025 - 13:19:26 |