LOT nr 108

II RP ODZNAKA POS W. Gontarczyk Warszawa

II RP ODZNAKA POS W. Gontarczyk Warszawa II RP ODZNAKA POS W. Gontarczyk Warszawa II RP ODZNAKA POS W. Gontarczyk Warszawa II RP ODZNAKA POS W. Gontarczyk Warszawa

32x28mm. Polska. II RP. Mosiądz, emalia. Mocowana na słupek z nakrętką. Odznaka sygnowana: w. Gontarczyk Warszawa oraz numerem. Nakrętka sygnowana: W. Gontarczyk Warszawa Ul. Miodowa No 19

132.00 zł zł

Cena wywoławcza

40.00 zł zł

Klient 110.00 07.12.2025 - 20:44:05
Klient 100.00 08.12.2025 - 20:11:28
Klient 40.00 30.11.2025 - 13:19:26