78x73 mm. Polska. II RP.. Sygnowana: WP oraz orzełek. Z. Jeznacki Warszawa Wz. K.M. 32 No. 10452. Bardzo dobry stan zachowania.
2220.00 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 1850.00 | 07.12.2025 - 17:30:50 |
| Klient | 1800.00 | 08.12.2025 - 20:51:12 |
| Klient | 1600.00 | 08.12.2025 - 20:50:47 |
| Klient | 1200.00 | 03.12.2025 - 18:13:15 |
| Klient | 1150.00 | 02.12.2025 - 21:51:35 |
| Klient | 1100.00 | 30.11.2025 - 22:07:48 |
| Klient | 1000.00 | 29.11.2025 - 14:57:08 |