LOT nr 185

II RP MANIERKA WZ. 22

II RP MANIERKA WZ. 22
II RP MANIERKA WZ. 22 II RP MANIERKA WZ. 22 II RP MANIERKA WZ. 22 II RP MANIERKA WZ. 22 II RP MANIERKA WZ. 22

Polska, II RP. Manierka wz. 22. Sygnatura producenta nieczytelna. Widoczne ubytki spowodowane korozją.

336.00 zł zł

Cena wywoławcza

50.00 zł zł

Klient 280.00 08.12.2025 - 21:28:39
Klient 270.00 06.12.2025 - 23:23:37
Klient 220.00 08.12.2025 - 21:27:47
Klient 200.00 08.12.2025 - 21:24:30
Klient 60.00 08.12.2025 - 16:22:23
Klient 50.00 30.11.2025 - 22:10:48