Polska, II RP. Manierka wz. 22. Sygnatura producenta nieczytelna. Widoczne ubytki spowodowane korozją.
336.00 zł zł
Cena wywoławcza
50.00 zł zł
| Klient | 280.00 | 08.12.2025 - 21:28:39 |
| Klient | 270.00 | 06.12.2025 - 23:23:37 |
| Klient | 220.00 | 08.12.2025 - 21:27:47 |
| Klient | 200.00 | 08.12.2025 - 21:24:30 |
| Klient | 60.00 | 08.12.2025 - 16:22:23 |
| Klient | 50.00 | 30.11.2025 - 22:10:48 |