LOT nr 202

Hełm niemiecki M40

Hełm niemiecki M40
Hełm niemiecki M40 Hełm niemiecki M40 Hełm niemiecki M40 Hełm niemiecki M40 Hełm niemiecki M40 Hełm niemiecki M40 Hełm niemiecki M40 Hełm niemiecki M40 Hełm niemiecki M40 Hełm niemiecki M40

Niemcy, okres drugiej wojny światowej. Hełm m40 z zachowanym fasunkiem i podpinką. Bogato sygnowany na fasunku i wewnętrznej stronie nakarczka. Skóra podpinki i fasunku miękka, podpinka uszkodzona. Widoczne pozostałości po zdrapanej kalce.

2400.00 zł zł

Cena wywoławcza

800.00 zł zł

Klient 2000.00 08.12.2025 - 21:45:41
Klient 1950.00 08.12.2025 - 21:45:26
Klient 1000.00 08.12.2025 - 21:27:43
Klient 975.00 08.12.2025 - 20:14:47
Klient 875.00 08.12.2025 - 16:19:09
Klient 825.00 05.12.2025 - 23:53:02