Niemcy, okres drugiej wojny światowej. Hełm m40 z zachowanym fasunkiem i podpinką. Bogato sygnowany na fasunku i wewnętrznej stronie nakarczka. Skóra podpinki i fasunku miękka, podpinka uszkodzona. Widoczne pozostałości po zdrapanej kalce.
2400.00 zł zł
Cena wywoławcza
800.00 zł zł
| Klient | 2000.00 | 08.12.2025 - 21:45:41 |
| Klient | 1950.00 | 08.12.2025 - 21:45:26 |
| Klient | 1000.00 | 08.12.2025 - 21:27:43 |
| Klient | 975.00 | 08.12.2025 - 20:14:47 |
| Klient | 875.00 | 08.12.2025 - 16:19:09 |
| Klient | 825.00 | 05.12.2025 - 23:53:02 |