LOT nr 193

MAPNIK PZPATIR WARSZAWA

MAPNIK PZPATIR WARSZAWA
MAPNIK PZPATIR WARSZAWA MAPNIK PZPATIR WARSZAWA MAPNIK PZPATIR WARSZAWA MAPNIK PZPATIR WARSZAWA MAPNIK PZPATIR WARSZAWA

Skórzany mapnik oficerski, sygnowany nazwą wytwórcy „P.Z.P.A.T.I.R. WARSZAWA”. Zachowany pasek, uszkodzone mocowanie paska.

90.00 zł zł

Cena wywoławcza

50.00 zł zł

Klient 75.00 07.12.2025 - 07:45:04
Klient 70.00 08.12.2025 - 21:35:26
Klient 50.00 04.12.2025 - 17:38:28