Skórzany mapnik oficerski, sygnowany nazwą wytwórcy „P.Z.P.A.T.I.R. WARSZAWA”. Zachowany pasek, uszkodzone mocowanie paska.
90.00 zł zł
Cena wywoławcza
50.00 zł zł
| Klient | 75.00 | 07.12.2025 - 07:45:04 |
| Klient | 70.00 | 08.12.2025 - 21:35:26 |
| Klient | 50.00 | 04.12.2025 - 17:38:28 |