LOT nr 19

Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn

Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn

Dł. 107,4cm, dł. bez pochwy 105cm. Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn. Głownie z sygnaturami u nasady, pięknie zdobiona panopliami. Bardzo dobry stan zachowania.

Cena wywoławcza

3000.00 zł zł