Dł. 107,4cm, dł. bez pochwy 105cm. Szabla oficera kawalerii w typie AN IX Samuel Hoppe & Sohn. Głownie z sygnaturami u nasady, pięknie zdobiona panopliami. Bardzo dobry stan zachowania.
Cena wywoławcza
3000.00 zł zł