Długość 14,5cm. Miniatura chińskiego miecza - dao pudao dadao Ostrze wykonane jest ze wysokiej jakości kutej stali, sygnowane znakami wytwórcy. Oprawa - kość, mosiądz srebrzony. Kość ozdobiona grawerunkami - motywy roślinne i zwierzęce.
300.00 zł zł
Cena wywoławcza
50.00 zł zł
| Klient | 250.00 | 08.12.2025 - 21:12:03 |
| Klient | 240.00 | 08.12.2025 - 22:12:55 |
| Klient | 220.00 | 08.12.2025 - 20:37:09 |
| Klient | 150.00 | 08.12.2025 - 16:44:20 |