LOT nr 232

NÓŻ DO LISTÓW W OPRAWIE Z KOŚCI CHINY

NÓŻ DO LISTÓW W OPRAWIE Z KOŚCI CHINY NÓŻ DO LISTÓW W OPRAWIE Z KOŚCI CHINY NÓŻ DO LISTÓW W OPRAWIE Z KOŚCI CHINY

Długość 14,5cm. Miniatura chińskiego miecza - dao pudao dadao Ostrze wykonane jest ze wysokiej jakości kutej stali, sygnowane znakami wytwórcy. Oprawa - kość, mosiądz srebrzony. Kość ozdobiona grawerunkami - motywy roślinne i zwierzęce.

300.00 zł zł

Cena wywoławcza

50.00 zł zł

Klient 250.00 08.12.2025 - 21:12:03
Klient 240.00 08.12.2025 - 22:12:55
Klient 220.00 08.12.2025 - 20:37:09
Klient 150.00 08.12.2025 - 16:44:20