Dł. 64,1cm, dł. bez pochwy 61cm. Bagnet sygnowany na ostrzu u nasady. Piękny stan zachowania.
690.00 zł zł
Cena wywoławcza
400.00 zł zł
| Klient | 575.00 | 08.12.2025 - 19:00:30 |
| Klient | 550.00 | 08.12.2025 - 19:00:15 |
| Klient | 460.00 | 08.12.2025 - 18:58:29 |
| Klient | 430.00 | 08.12.2025 - 18:58:16 |
| Klient | 420.00 | 02.12.2025 - 18:10:16 |
| Klient | 410.00 | 01.12.2025 - 21:10:04 |