LOT nr 44

Bagnet szwajcarski M1914 z żabką

Bagnet szwajcarski M1914 z żabką Bagnet szwajcarski M1914 z żabką Bagnet szwajcarski M1914 z żabką Bagnet szwajcarski M1914 z żabką Bagnet szwajcarski M1914 z żabką Bagnet szwajcarski M1914 z żabką Bagnet szwajcarski M1914 z żabką Bagnet szwajcarski M1914 z żabką Bagnet szwajcarski M1914 z żabką Bagnet szwajcarski M1914 z żabką Bagnet szwajcarski M1914 z żabką Bagnet szwajcarski M1914 z żabką

Dł. 64,1cm, dł. bez pochwy 61cm. Bagnet sygnowany na ostrzu u nasady. Piękny stan zachowania.

690.00 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 575.00 08.12.2025 - 19:00:30
Klient 550.00 08.12.2025 - 19:00:15
Klient 460.00 08.12.2025 - 18:58:29
Klient 430.00 08.12.2025 - 18:58:16
Klient 420.00 02.12.2025 - 18:10:16
Klient 410.00 01.12.2025 - 21:10:04