Dł. 31,9cm, dł. bez pochwy 30,4cm. Bagnet sygnowany, zatrzask sprawny. Bardzo dobry stan zachowania.
444.00 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 370.00 | 08.12.2025 - 19:10:45 |
| Klient | 360.00 | 08.12.2025 - 19:10:24 |
| Klient | 330.00 | 08.12.2025 - 19:09:28 |