LOT nr 52

Bagnet brytyjski L1 A3

Bagnet brytyjski L1 A3
Bagnet brytyjski L1 A3 Bagnet brytyjski L1 A3 Bagnet brytyjski L1 A3 Bagnet brytyjski L1 A3 Bagnet brytyjski L1 A3 Bagnet brytyjski L1 A3 Bagnet brytyjski L1 A3 Bagnet brytyjski L1 A3

Dł. 31,9cm, dł. bez pochwy 30,4cm. Bagnet sygnowany, zatrzask sprawny. Bardzo dobry stan zachowania.

444.00 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 370.00 08.12.2025 - 19:10:45
Klient 360.00 08.12.2025 - 19:10:24
Klient 330.00 08.12.2025 - 19:09:28