Dł. 94,9cm, dł. bez pochwy 90,3cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „Carl Julius Krebs, Solingen”. Oprawa mosiężna, grawerowana.
1620.00 zł zł
Cena wywoławcza
1300.00 zł zł
| Klient | 1350.00 | 01.12.2025 - 21:17:33 |
| Klient | 1300.00 | 30.11.2025 - 18:45:28 |