LOT nr 64

Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem

Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem Szabla oficera Wehrmachtu Carl Julius Krebs Solingen z temblakiem

Dł. 94,9cm, dł. bez pochwy 90,3cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „Carl Julius Krebs, Solingen”. Oprawa mosiężna, grawerowana.

1620.00 zł zł

Cena wywoławcza

1300.00 zł zł

Klient 1350.00 01.12.2025 - 21:17:33
Klient 1300.00 30.11.2025 - 18:45:28