Dł. 110,3 cm, dł. bez pochwy 106 cm, szer. głowni u nasady 2,6 cm, gr. głowni u nasady 0,8 cm. Ostrze stalowe sygnowane u nasady „F. Manchon, 12 R. De Richelieu”. Zatarte sygnatury widnieją również na grzbiecie ostrza. Rękojeść wykonana z drewna z mosiężnym oplotem. Zdobiona mosiężna oprawa. Pochwa od strony rękojeści pęknięta.
Cena wywoławcza
1900.00 zł zł