LOT nr 4

Szabla oficerska Francja Klingenthal

Szabla oficerska Francja Klingenthal Szabla oficerska Francja Klingenthal Szabla oficerska Francja Klingenthal Szabla oficerska Francja Klingenthal Szabla oficerska Francja Klingenthal Szabla oficerska Francja Klingenthal Szabla oficerska Francja Klingenthal Szabla oficerska Francja Klingenthal Szabla oficerska Francja Klingenthal Szabla oficerska Francja Klingenthal Szabla oficerska Francja Klingenthal Szabla oficerska Francja Klingenthal

Dł. 99cm, dł. bez pochwy 95,7cm, szer. głowni u nasady 2,9cm, gr. głowni u nasady 0,8cm. Głownia stalowa, sygnowana na grzbiecie. Zdobiona mosiężna oprawa, rękojeść drewniana z miedzianym oplotem.

Cena wywoławcza

2500.00 zł zł