LOT nr 100

Odznaka Krzyż Rosja srebro

Odznaka Krzyż Rosja srebro
Odznaka Krzyż Rosja srebro Odznaka Krzyż Rosja srebro Odznaka Krzyż Rosja srebro

34x34mm. Odznaka wykonana w srebrze, puncowana, sygnowana. Mocowana na agrafkę.

Cena wywoławcza

150.00 zł zł