LOT nr 119

II RP Skrzynia na 12 łusek Haubica 100mm wz.14-19 HCP 1936

II RP Skrzynia na 12 łusek Haubica 100mm wz.14-19 HCP 1936 II RP Skrzynia na 12 łusek Haubica 100mm wz.14-19 HCP 1936 II RP Skrzynia na 12 łusek Haubica 100mm wz.14-19 HCP 1936 II RP Skrzynia na 12 łusek Haubica 100mm wz.14-19 HCP 1936 II RP Skrzynia na 12 łusek Haubica 100mm wz.14-19 HCP 1936 II RP Skrzynia na 12 łusek Haubica 100mm wz.14-19 HCP 1936 II RP Skrzynia na 12 łusek Haubica 100mm wz.14-19 HCP 1936 II RP Skrzynia na 12 łusek Haubica 100mm wz.14-19 HCP 1936 II RP Skrzynia na 12 łusek Haubica 100mm wz.14-19 HCP 1936 II RP Skrzynia na 12 łusek Haubica 100mm wz.14-19 HCP 1936 II RP Skrzynia na 12 łusek Haubica 100mm wz.14-19 HCP 1936 II RP Skrzynia na 12 łusek Haubica 100mm wz.14-19 HCP 1936 II RP Skrzynia na 12 łusek Haubica 100mm wz.14-19 HCP 1936 II RP Skrzynia na 12 łusek Haubica 100mm wz.14-19 HCP 1936

60x40x15cm. Polska, II RP. Duża ilość oryginalnej farby khaki, z obu stron oznaczenia zawartości (czerwony pas – ładunki). Wewnątrz sygnatury producenta HCP (Hipolit Cegielski, Poznań), odbiór S9, bite oraz tuszowe. Dodatkowo tuszem naniesiony orzeł W.P. Dolna część drewnianych wkładek uszkodzona, luzem.

3277.00 zł zł

Cena wywoławcza

1000.00 zł zł

Klient 2900.00 18.12.2023 - 19:21:31
Klient 2850.00 18.12.2023 - 19:20:23
Klient 2600.00 18.12.2023 - 19:13:32
Klient 1950.00 18.12.2023 - 18:27:48
Klient 1300.00 16.12.2023 - 22:45:19
Klient 1250.00 16.12.2023 - 21:36:28
Klient 1000.00 12.12.2023 - 12:28:17