60x40x15cm. Polska, II RP. Duża ilość oryginalnej farby khaki, z obu stron oznaczenia zawartości (czerwony pas – ładunki). Wewnątrz sygnatury producenta HCP (Hipolit Cegielski, Poznań), odbiór S9, bite oraz tuszowe. Dodatkowo tuszem naniesiony orzeł W.P. Dolna część drewnianych wkładek uszkodzona, luzem.
3277.00 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 2900.00 | 18.12.2023 - 19:21:31 |
| Klient | 2850.00 | 18.12.2023 - 19:20:23 |
| Klient | 2600.00 | 18.12.2023 - 19:13:32 |
| Klient | 1950.00 | 18.12.2023 - 18:27:48 |
| Klient | 1300.00 | 16.12.2023 - 22:45:19 |
| Klient | 1250.00 | 16.12.2023 - 21:36:28 |
| Klient | 1000.00 | 12.12.2023 - 12:28:17 |