Dł. 40,3cm, dł. bez pochwy 38,5cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ H w kwadracie, „Perkun”, odbiór N w okręgu, orzeł W.P.”. Bagnet nieznacznie różni się numerem od pochwy co sprawia, że komplet ten staje się dużo ciekawszy. Na pochwie zachowana oryginalna farba, dławik oraz zatrzask bagnetu sprawne. Całość w oryginalnym stanie zachowania bez współczesnych ingerencji.
Cena wywoławcza
2500.00 zł zł