LOT nr 45

II RP Bagnet wz.24 „Perkun”

II RP Bagnet wz.24 „Perkun”
II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun”

Dł. 40,3cm, dł. bez pochwy 38,5cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ H w kwadracie, „Perkun”, odbiór N w okręgu, orzeł W.P.”. Bagnet nieznacznie różni się numerem od pochwy co sprawia, że komplet ten staje się dużo ciekawszy. Na pochwie zachowana oryginalna farba, dławik oraz zatrzask bagnetu sprawne. Całość w oryginalnym stanie zachowania bez współczesnych ingerencji.

Cena wywoławcza

2500.00 zł zł