Dł. 38,7cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane "Perkun, A w prostokącie, M w trójkącie, W.P., orzeł". Bagnet numerowany na jelcu, zatrzask sprawny.
1356.00 zł zł
Cena wywoławcza
500.00 zł zł
| Klient | 1200.00 | 15.01.2024 - 17:56:33 |
| Klient | 1150.00 | 15.01.2024 - 17:56:49 |
| Klient | 800.00 | 15.01.2024 - 17:55:59 |
| Klient | 600.00 | 15.01.2024 - 16:25:43 |
| Klient | 575.00 | 10.01.2024 - 10:56:39 |
| Klient | 525.00 | 06.01.2024 - 12:04:03 |
| Klient | 500.00 | 05.01.2024 - 21:36:42 |