LOT nr 43

II RP Bagnet wz.28 "Perkun"

II RP Bagnet wz.28 "Perkun"
II RP Bagnet wz.28 "Perkun" II RP Bagnet wz.28 "Perkun" II RP Bagnet wz.28 "Perkun" II RP Bagnet wz.28 "Perkun" II RP Bagnet wz.28 "Perkun" II RP Bagnet wz.28 "Perkun" II RP Bagnet wz.28 "Perkun" II RP Bagnet wz.28 "Perkun" II RP Bagnet wz.28 "Perkun" II RP Bagnet wz.28 "Perkun" II RP Bagnet wz.28 "Perkun" II RP Bagnet wz.28 "Perkun"

Dł. 38,7cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane "Perkun, A w prostokącie, M w trójkącie, W.P., orzeł". Bagnet numerowany na jelcu, zatrzask sprawny.

1356.00 zł zł

Cena wywoławcza

500.00 zł zł

Klient 1200.00 15.01.2024 - 17:56:33
Klient 1150.00 15.01.2024 - 17:56:49
Klient 800.00 15.01.2024 - 17:55:59
Klient 600.00 15.01.2024 - 16:25:43
Klient 575.00 10.01.2024 - 10:56:39
Klient 525.00 06.01.2024 - 12:04:03
Klient 500.00 05.01.2024 - 21:36:42