LOT nr 9

PAŁASZ OFICERSKI FRANCJA WZ.1896

PAŁASZ OFICERSKI FRANCJA WZ.1896 PAŁASZ OFICERSKI FRANCJA WZ.1896 PAŁASZ OFICERSKI FRANCJA WZ.1896 PAŁASZ OFICERSKI FRANCJA WZ.1896 PAŁASZ OFICERSKI FRANCJA WZ.1896 PAŁASZ OFICERSKI FRANCJA WZ.1896 PAŁASZ OFICERSKI FRANCJA WZ.1896 PAŁASZ OFICERSKI FRANCJA WZ.1896 PAŁASZ OFICERSKI FRANCJA WZ.1896 PAŁASZ OFICERSKI FRANCJA WZ.1896 PAŁASZ OFICERSKI FRANCJA WZ.1896 PAŁASZ OFICERSKI FRANCJA WZ.1896 PAŁASZ OFICERSKI FRANCJA WZ.1896 PAŁASZ OFICERSKI FRANCJA WZ.1896

Dł. 110,3 cm, dł. bez pochwy 106 cm, szer. głowni u nasady 2,6 cm, gr. głowni u nasady 0,8 cm. Ostrze stalowe sygnowane u nasady „F. Manchon, 12 R. De Richelieu”. Zatarte sygnatury widnieją również na grzbiecie ostrza. Rękojeść wykonana z drewna z mosiężnym oplotem. Zdobiona mosiężna oprawa. Pochwa od strony rękojeści pęknięta.

Cena wywoławcza

1900.00 zł zł