44x37mm. Bardzo dobry stan zachowania, sygnowana „26”. Odznaka w zestawie z baretką.
474.60 zł zł
Cena wywoławcza
200.00 zł zł
| Klient | 420.00 | 15.01.2024 - 19:56:22 |
| Klient | 410.00 | 15.01.2024 - 19:56:12 |
| Klient | 280.00 | 15.01.2024 - 17:47:22 |
| Klient | 250.00 | 14.01.2024 - 11:15:01 |
| Klient | 200.00 | 05.01.2024 - 22:43:19 |