LOT nr 136

SREBRNA ODZNAKA ZA RANY 26 z baretką

SREBRNA ODZNAKA ZA RANY 26 z baretką SREBRNA ODZNAKA ZA RANY 26 z baretką SREBRNA ODZNAKA ZA RANY 26 z baretką SREBRNA ODZNAKA ZA RANY 26 z baretką SREBRNA ODZNAKA ZA RANY 26 z baretką

44x37mm. Bardzo dobry stan zachowania, sygnowana „26”. Odznaka w zestawie z baretką.

474.60 zł zł

Cena wywoławcza

200.00 zł zł

Klient 420.00 15.01.2024 - 19:56:22
Klient 410.00 15.01.2024 - 19:56:12
Klient 280.00 15.01.2024 - 17:47:22
Klient 250.00 14.01.2024 - 11:15:01
Klient 200.00 05.01.2024 - 22:43:19