LOT nr 140

Order Oranje-Nassau Holandia z miniaturką i pudełkiem

Order Oranje-Nassau Holandia z miniaturką i pudełkiem Order Oranje-Nassau Holandia z miniaturką i pudełkiem Order Oranje-Nassau Holandia z miniaturką i pudełkiem Order Oranje-Nassau Holandia z miniaturką i pudełkiem Order Oranje-Nassau Holandia z miniaturką i pudełkiem Order Oranje-Nassau Holandia z miniaturką i pudełkiem Order Oranje-Nassau Holandia z miniaturką i pudełkiem

40x40mm(krzyż). Order Oranje-Nassau z miniaturką i pudełkiem, uszkodzenie nakładki w postaci litery W.

Cena wywoławcza

250.00 zł zł