Polska, II RP. Bardzo dobry stan zachowania, widoczne sygnatury i odbiory. Przedmiot to pusta skorupa przedstawiająca jedynie wartość kolekcjonerską.
79.10 zł zł
Cena wywoławcza
50.00 zł zł
| Klient | 70.00 | 15.01.2024 - 18:14:17 |
| Klient | 65.00 | 15.01.2024 - 18:14:00 |