LOT nr 56

II RP Zapalnik artyleryjski wz.99 15 KZ Z.P. 1936 Skorupa Dekoracyjna

II RP Zapalnik artyleryjski wz.99 15 KZ Z.P. 1936 Skorupa Dekoracyjna II RP Zapalnik artyleryjski wz.99 15 KZ Z.P. 1936 Skorupa Dekoracyjna II RP Zapalnik artyleryjski wz.99 15 KZ Z.P. 1936 Skorupa Dekoracyjna II RP Zapalnik artyleryjski wz.99 15 KZ Z.P. 1936 Skorupa Dekoracyjna II RP Zapalnik artyleryjski wz.99 15 KZ Z.P. 1936 Skorupa Dekoracyjna

Polska, II RP. Bardzo dobry stan zachowania, widoczne sygnatury i odbiory. Przedmiot to pusta skorupa przedstawiająca jedynie wartość kolekcjonerską.

79.10 zł zł

Cena wywoławcza

50.00 zł zł

Klient 70.00 15.01.2024 - 18:14:17
Klient 65.00 15.01.2024 - 18:14:00