LOT nr 142

ODZNAKA KRZYŻ ROSJA SREBRO

ODZNAKA KRZYŻ ROSJA SREBRO
ODZNAKA KRZYŻ ROSJA SREBRO ODZNAKA KRZYŻ ROSJA SREBRO ODZNAKA KRZYŻ ROSJA SREBRO

34x34mm. Odznaka wykonana w srebrze, puncowana, sygnowana. Mocowana na agrafkę

Cena wywoławcza

150.00 zł zł